Suojasuodin 49mm
Protector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hoya Fusion One Protector 49mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 17,98 € | 23,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Filter Protector Fusion One 49mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 20,99 € | 27,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion ONE ProtectorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 21,73 € | 28,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion Antistatic Protector 49 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 36,98 € | 43,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sigma Suodatin WR Protector 49 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 51,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
17,98 €
20,99 €
21,73 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,97 €
36,98 €
51,00 €
Suojasuodin 49mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaProtector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Halkaisija | 49 mm |
Ominaisuudet | |
Suoja | On |
Digitaali | On |
Pro1 | On |
DMC | On |
KN | On |
EAN-koodi | 4961607149522, 4961607249543, 4547410206289, 0000024701952, 4961607349953, 4905524392562, 0024066040732, 0024066068514 |
Valmistaja | Kenko, Fujifilm, Hoya, Sony, Sigma |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,00 €
Keskihinta
29,74 €
Alin hinta
17,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.