Suojasuodin 55mm
Protector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hoya Fusion One Protector 55mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 19,22 € | 25,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Filter Protector Fusion One 55mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 20,99 € | 27,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion ONE ProtectorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 23,02 € | 30,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion Antistatic Protector 55 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 55,02 € | 62,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya HD 55mm Protector suodinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 31,99 € | 36,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sigma Suodatin WR Protector 55 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 70,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ |
19,22 €
20,99 €
23,02 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,01 €
55,02 €
31,99 €
70,00 €
Suojasuodin 55mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaProtector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Halkaisija | 55 mm |
Ominaisuudet | |
Suoja | On |
Digitaali | On |
Pro1 | On |
HD | On |
DMC | On |
KN | On |
EAN-koodi | 0024066030023, 4961607155523, 0024066050922, 4961607255544, 4961607355916, 4905524392593, 0240660509226, 4012240000203, 0024066050984, 0024066068538, 0024066050939, 0024066050946, 0024066050960, 0024066050977, 0024066050915, 5704174072249 |
Valmistaja | Tokina, Hoya, Kenko, Sony, Sigma |
Hintakehitys
Korkein hinta
70,00 €
Keskihinta
36,71 €
Alin hinta
19,22 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.