DeWalt DCMPH566N 18V, raivaussaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCMPH566N 18V, raivaussaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 175,38 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMPH566N-XJ pensasleikkuri + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 175,38 € | 185,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMPH566N-XJ Pensasleikkuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 203,40 € | 205,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18V XR -pensasleikkuri - runko ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 216,91 € | 216,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussahan leikkuupää DeWalt DCMPH566N; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 224,00 € | 224,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt XR DCMPH566N-XJ 18V pensasleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 238,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,28 €
175,38 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 205,39 €
203,40 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,91 €
216,91 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,00 €
224,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 238,90 €
229,00 €
DeWalt DCMPH566N 18V, raivaussaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 3,6 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCMPH566N/ |
Nopeus | 2 800 rpm |
Äänenvoimakkuus | 81,6 db |
EAN-koodi | 5035048729427 |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
209,74 €
Alin hinta
175,38 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.