Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 31,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars QuikFit-käyräsahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 31,62 € | 38,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars QuikFit -kaareva sahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 35,90 € | 40,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars QuikFit 1000691 Kaareva sahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 36,00 € | 37,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Quikfit Kaareva SahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars - QuikFit Curved SawNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 64,00 € | 64,00 € | Katso tuotetta ▸ |
31,62 €
35,90 €
36,00 €
49,90 €
64,00 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
EAN-koodi | 5905568365279 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,00 €
Keskihinta
43,48 €
Alin hinta
31,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.