Makita DUH483Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
-
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUC355Z LXT 18V 2x6,0Ah 35cm, ketjusaha
-
Makita DUH607RT LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
-
Makita UC100DWA 12V 1x2,0Ah 10cm, akkuoksasaha
-
Makita DUC356ZB LXT 2x18V 35cm, ketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUB185Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUC303Z LXT 2X18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUX60Z LXT 18V, puutarhan monitoimikone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DUB362Z LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita UV3200 1300W, nurmikonilmaaja
-
Makita DUH606RF LXT 18V 1x5,0Ah 60cm, akkupensasleikkuri
-
Makita DUC101Z01 LXT 18V 10cm, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
-
Makita UC012GT101 XGT 40V 1x5,0Ah, akkuketjusaha
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 52 €
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 110 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 62 €
Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 207 €
Makita UB001GZ XGT 40V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
-
alk. 115 €
Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 243 €
Ryobi RY36CSX35A-0 (5133004596) 36V 1x5,0Ah, ketjusaha
Makita DUH483Z LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 52 €
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/makita-duh483z-lxt-18v-akkupensasleikkuri-ilman-akkua-ja-laturia/5867911
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.