Russell Hobbs 27040, riisinkeitin 3,3 L
Russell Hobbs 27040, riisinkeitin 3,3 L osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs suuri riisinkeitin 27040-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 39,55 € | 46,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs riisinkeitin, 3.3 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 42,99 € | 47,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Riisikeitin X-Large 3.3l 14 annostaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 42,99 € | 52,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Riisikeitin Large 3,3lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Russell Hobbs - Rice Cooker 2,2 LiterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 51,50 € | 51,50 € | Katso tuotetta ▸ |
39,55 €
42,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,98 €
42,99 €
44,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 51,50 €
51,50 €
Russell Hobbs 27040, riisinkeitin 3,3 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061107012 |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Non-stick pinnoite | On |
Valmistajan tuotesivu | https://uk.russellhobbs.com/large-rice-cooker-and-steamer-27040 |
Ominaisuudet | 3,3 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,50 €
Keskihinta
44,39 €
Alin hinta
39,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.