Sony FE 28-60mm f/4-5.6 (SEL2860), objektiivi
Sony FE 28-60mm f/4-5.6 (SEL2860), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony FE 28-60mm f/4-5,6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Fe 28-60mm F4-5.6 LensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 505 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony SEL2860 - zoom lens - 28 mm - 60 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 590 € | 590 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SONY FE 28-60MM F4-5.6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 676 € | 681 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
399,00 €
505 €
590 €
676 €
Sony FE 28-60mm f/4-5.6 (SEL2860), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4548736121300 |
Valmistaja | Sony |
Aukko | f/4-5.6 |
Linssin polttoväli | 28-60mm |
Mitat | |
Halkaisija | 45 mm |
Paino | 167 g |
Pituus | 66,6 mm |
Rakenne | 8 elementtiä 7 ryhmässä |
Suurennus | 0,16 |
Himmenninlevyjä | 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sony.fi/electronics/kameran-objektiivit/sel2860 |
Objektiivin tyyppi | Normaali kiinteä |
Suodinkierteet | 40,5 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
676 €
Keskihinta
543 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.