Bosch Advanced Aquatak 160 (06008A7800), painepesuri
Bosch Advanced Aquatak 160 (06008A7800), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 352,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch DIY Advanced Aquatak 150 PainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 20.05.2024 | 352,20 € | 362,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Painepesuri Bosch AdvancedAquatak 160Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 364,00 € | 364,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Advanced Aquatak 160 korkeapainepesu 06008A7800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 368,66 € | 378,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Painepesuri AdvancedAquatak 160Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 413,93 € | 413,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Korkeapainepesuri Bosch UniversalAquatak 160, 2600WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 540 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tulossa 20.05.2024
Hinta toimituskuluineen 362,10 €
352,20 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 364,00 €
364,00 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 378,56 €
368,66 €
413,93 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 550 €
540 €
Bosch Advanced Aquatak 160 (06008A7800), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Robert Bosch GmbH |
Moottorin teho | 2,6 kW |
EAN-koodi | 3165140852296 |
Maksimi paine | 160 bar |
Virtausmäärä | 580 L/h |
Hintakehitys
Korkein hinta
540 €
Keskihinta
407,76 €
Alin hinta
352,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.