Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 190,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk CORE 140-6 POWERCONTROL KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 190,70 € | 192,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri Ydin 140-6 PowerControlNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 201,90 € | 201,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Painepesuri Nilfisk-ALTO Core 140-6 PowerControl - EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 215,00 € | 215,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Core 140-6 PowerControl - EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 223,90 € | 228,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 192,69 €
190,70 €
201,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 215,00 €
215,00 €
223,90 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk |
Johto | 5 m |
Mitat | 8,7 |
Moottorin teho | 1,8 kW |
Maksimi paine | 140 bar |
Virtausmäärä | 474 L/h |
EAN-koodi | 5715492223725 |
Hintakehitys
Korkein hinta
223,90 €
Keskihinta
207,88 €
Alin hinta
190,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.