DeWalt DCS335N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS335N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 181,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS335N Pistosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 181,10 € | 183,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS335N-XJ pistosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 190,32 € | 200,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS335N-XJ Akku-pistosahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 233,66 € | 233,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pistosaha Dewalt DCS335NNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 239,00 € | 239,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt XR DCS335N 18V pistosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha DeWalt DCS335N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 267,00 € | 267,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,09 €
181,10 €
190,32 €
233,66 €
239,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,00 €
267,00 €
DeWalt DCS335N-XJ XR 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048705742 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
267,00 €
Keskihinta
225,01 €
Alin hinta
181,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.