Lenovo Tab M8 (4th Gen) 8" WiFi 64GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 10.6" WiFi + 4G 128 GB, tabletti
Lenovo Tab M10 10.1" WiFi 32 GB, tabletti
Lenovo Tab M11 10.95" 4G 128GB, tabletti
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
Lenovo Tab P11 11" WiFi 128 GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 10.1" WiFi 3/32GB, tabletti
-
Lenovo Tab M8 (4th Gen) 8" WiFi 3/32GB, tabletti
-
Lenovo Tab M10 (3rd Gen) 10.1" WiFi 64GB, tabletti
-
Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) 10.3" WiFi 64GB, tabletti
-
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 10.1" 4G 2/32GB, tabletti
-
Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) 10.3" WiFi 32GB, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 366 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Nokia T10 8" WiFi 3/32 Gt, tabletti
-
alk. 549 €
reMarkable 2 10.3" WiFi 8 GB, tabletti
-
alk. 169 €
Lenovo Tab M10 Plus 10.3" WiFi 32 GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 18 €
Samsung Galaxy Tab S9 FE, suojakotelo/suojus
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 249 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 9,77 €
Apple iPad Pro 10.5, suojakalvo
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 112 €
OnePlus Pad, magneettinen näppäimistö
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 25 €
Apple iPad Air 10.9" (2020/2022), suojakalvo
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 189 €
Oukitel RT3 8" WiFi + 4G 64GB, tabletti
Lenovo Tab M8 (4th Gen) 8" WiFi 64GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 8 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 800 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 280 px |
Valmistaja | Lenovo |
Mitat | |
Pituus | 197,7 mm |
Leveys | 119,82 mm |
Paksuus | 8,95 mm |
Paino | 320 g |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
Akku | 5 100 mAh |
Kamera | 5 Mpx |
Kiintolevy | 64 Gt |
Lisäkamera | Etukamera 2MP |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | microSD |
Laajennettavissa | 128 Gt |
GPS | On |
Muisti | 4 |
EAN-koodi | 0196802457507, 0197529817483 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 1149 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/lenovo-tab-m8-4th-gen-8-wifi-64gb-tabletti/13328909
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.