Nokia T20 10.4" WiFi 32 GB, tabletti
Nokia T20 10.4" WiFi 32 GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 159,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nokia T20 WIFI Sininen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 159,00 € | 164,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NOKIA T20 WIFI 32 GT DEEP OCEAN 10,4" TABLETTINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 179,99 € | 184,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nokia T20 10.4" WiFi -tabletti, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,99 € | 184,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nokia T20 32GB/3GB - Syvä valtameriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 184,88 € | 184,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nokia 10.4"" T20 3/32 Gt, WiFi -android-tabletti, ocean blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 192,90 € | 197,80 € | Katso tuotetta ▸ |
159,00 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,69 €
179,99 €
184,88 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 197,80 €
192,90 €
Nokia T20 10.4" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6438409067234 |
Näyttö | |
Koko | 10,4 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 200 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 000 px |
Valmistaja | Nokia |
Mitat | |
Pituus | 247,6 mm |
Leveys | 157,5 mm |
Paksuus | 7,2 mm |
Paino | 465 g |
Suoritin | |
Tyyppi | T610 2A75 1,8 GHz + 6A55 1,8 GHz |
Nopeus | 1,8 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
Bluetooth | v. 5.0 |
USB | On |
Akku | 8 200 mAh |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 10,4 tuumaa |
Kiintolevy | 32 Gt |
Lisäkamera | 5 Mpix (edessä) |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | MicroSD |
Laajennettavissa | 512 Gt |
Muisti | 4 000 |
Käyttöjärjestelmä | Android 11.0 |
Hintakehitys
Korkein hinta
192,90 €
Keskihinta
179,35 €
Alin hinta
159,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.