- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Televisiot
- ›Toshiba 55UA5D63DG (55"), LED-televisio
Toshiba 55UA5D63DG (55"), LED-televisio
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Toshiba 55UA5D63DG (55"), LED-televisio
Toshiba 65QG5E63DG (65"), LED-televisio
Toshiba 50UV2363DG (50"), LED-televisio
Toshiba 55UV2363DG (55"), LED-televisio
Toshiba 24WA2063DG (24"), LED-televisio
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Televisiot ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Televisiot
-
alk. 105 €
LG 65UR91006 (65"), LED-televisio
-
alk. 719 €
LG OLED42C35 (42"), OLED-televisio
-
alk. 949 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
alk. 499 €
Samsung TU55CU7095 (55"), LED-televisio
-
alk. 1999 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
-
alk. 1273 €
Sony XR-55X90L (55"), LED-televisio
-
alk. 999 €
Samsung QE65Q80CAT (65"), QLED-televisio
-
alk. 2181 €
Samsung QE77S90CAT (77"), QD-OLED-televisio
-
alk. 1139 €
Samsung QE55S90CAT (55"), OLED-televisio
-
alk. 449 €
Samsung UE55AU6905 (55"), LED-televisio
-
alk. 959 €
LG OLED55C35 (55"), OLED-televisio
-
alk. 1087 €
Sony KD55X85L (55"), LED-televisio
-
alk. 1426 €
Samsung QE65S90CAT (65"), QD-OLED-televisio
-
alk. 2277 €
Sony XR-65A80L (65"), OLED-televisio
-
alk. 1656 €
Sony XR-55A80L (55"), LED-televisio
-
alk. 444 €
Samsung TU58CU7175 (58"), LED-televisio
-
alk. 6499 €
Sony XR-77A95L (77"), OLED-televisio
-
alk. 1599 €
Philips 65OLED808 (65"), OLED-televisio
Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 65 €
Google Chromecast 4K (4. gen), langaton mediatoistin
-
alk. 36 €
Amazon Fire TV Stick 4K (3. gen.), mediatoistin
-
alk. 58 €
Nokia Streaming Box 8000, mediatoistin
-
alk. 40 €
Google Chromecast Full HD (4. gen), langaton mediatoistin
-
alk. 120 €
Nokia Streaming Box 8010, mediatoistin
-
alk. 65 €
Xiaomi TV Box S (2nd Gen), multimediatoistin
-
alk. 219 €
Panasonic DP-UB450 Ultra HD, Blu-ray-soitin
-
alk. 179 €
Apple TV 4K 128GB Wi-Fi + Ethernet (MN893 3.gen), mediatoistin
-
alk. 159 €
Apple TV 4K 64GB Wi-Fi (MN873 3.gen), mediatoistin
-
alk. 479 €
Panasonic DMR-BCT76ENK 4k (tallentava, 500 GB), Blu-ray soitin
-
alk. 82 €
LG BP250, Blu-ray -soitin
-
alk. 600 €
Panasonic DMR-UBC70EGK, blu-ray -soitin
-
alk. 1318 €
Google Chromecast (3rd gen), mediatoistin
-
alk. 63 €
Amazon Fire TV Stick 4K Max (2.gen.), mediatoistin
-
alk. 65 €
Amazon Fire TV Stick 4K (2.gen.), mediatoistin
-
alk. 20 €
Ugreen Micro USB Chromecast TV Stick
-
alk. 30 €
Nvidia Shield TV Remote, kaukosäädin
-
alk. 279 €
Lenco DVP-939 9", DVD-soitin
Toshiba 55UA5D63DG (55"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 55 tuumaa |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Vasteaika | 8 ms |
Kuvasuhde | 16:9 |
Paneelin tyyppi | LED |
Halkaisija | 140 cm |
Valmistaja | Toshiba |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 1 243 mm |
Korkeus | 720 mm |
Syvyys | 81 mm |
Paino | 14 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 1 243 mm |
Korkeus | 774 mm |
Syvyys | 245 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 200 mm |
Korkeus | 200 mm |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 65 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Katselukulma | |
Vaaka | 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
VESA-yhteensopiva | On |
Teksti-TV | 100 sivua |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 3 |
Komposiittivideo | 1 |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
VGA | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
EAN-koodi | 4024862127787 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 105 €
LG 65UR91006 (65"), LED-televisio
-
alk. 719 €
LG OLED42C35 (42"), OLED-televisio
-
alk. 949 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
alk. 499 €
Samsung TU55CU7095 (55"), LED-televisio
-
alk. 1999 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
-
alk. 1273 €
Sony XR-55X90L (55"), LED-televisio
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/televisiot/toshiba-55ua5d63dg-55-led-televisio/13908211
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.