SanDisk Portable (1 TB, USB 3.2 Gen 2) SDSSDE30-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
SanDisk Portable (1 TB, USB 3.2 Gen 2) SDSSDE30-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SCANDISK SSD-levy 1TB USB 3.2 USB-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Kannettava SSD - 480GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 99,59 € | 106,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Kannettava SSD - 480GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 108,92 € | 108,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK Portable SSD 1TB USB 3.2 USB-C (SDSSDE30-1T00-G25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 111,00 € | 115,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK Portable SSD 1TB USB 3.2 USB-C (SDSSDE30-1T00-G26)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 111,00 € | 115,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Portable 1 Tt USB-C -ulkoinen SSD, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 115,90 € | 120,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SanDisk Portable 1 Tt USB-C -ulkoinen SSD, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 120,90 € | 125,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 103,95 €
99,00 €
99,59 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,92 €
108,92 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,90 €
111,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,90 €
111,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,80 €
115,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,80 €
120,90 €
SanDisk Portable (1 TB, USB 3.2 Gen 2) SDSSDE30-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659183653, 0619659204877 |
Valmistaja | SanDisk |
Mitat | |
Pituus | 96,9 mm |
Leveys | 46,9 mm |
Korkeus | 9,91 mm |
Paino | 40 g |
Takuu | 3 vuotta |
Värivaihtoehdot | |
Musta | On |
Sininen | On |
Suorituskyky | 520 Mt/s |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sandisk.com/home/ssd |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
120,90 €
Keskihinta
109,47 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.