Whirlpool OAKZ9 7961 SP IX, uuni
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Whirlpool W7 OS4 4S2 H BL, uuni
Whirlpool AKZ9 7890 IX, uuni
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB, uuni
Whirlpool WTA C 8411 SC OW, uuni
Whirlpool OMSK58HU1SX, uuni
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Uunit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Uunit
-
alk. 698 €
Bosch HBG672BB1S, uuni
-
alk. 1815 €
Miele H 2863 BP, uuni
-
alk. 499 €
AEG BEB230010M, uuni
-
alk. 499 €
Gorenje BPS9657BG, uuni
-
alk. 449 €
Whirlpool OMR58RR1B, uuni
-
alk. 370 €
Gorenje BOSB6737E06X, uuni
-
alk. 528 €
Bosch HRA334EB1, uuni
-
alk. 1296 €
Bosch CSG656BS2, uuni
-
alk. 469 €
AEG BES351111M, uuni
-
alk. 449 €
AEG BES331111B, uuni
-
alk. 1069 €
AEG BSE798380B, uuni
-
alk. 859 €
AEG BPE748380B, uuni
-
alk. 1099 €
AEG BFP8002M, uuni
-
alk. 1299 €
AEG BFB8002QM, kompaktiuuni jossa mikroaaltotoiminto
-
alk. 3199 €
Neff N 90 B47FS26G0, uuni
-
alk. 344 €
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX, uuni
-
alk. 363 €
Whirlpool OAKZ9 7961 SP IX, uuni
-
alk. 405 €
Whirlpool AKZ9 9480 IX, uuni
Liedet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 499 €
Bosch HKN31A050U Serie 4, hella
-
alk. 280 €
Scandomestic SK 403-1, hella
-
alk. 899 €
Siemens iQ500 HL9S5E020U, hella
-
alk. 379 €
Gram KE 600-60 VN, hella
-
alk. 950 €
Electrolux LKR66449NW, liesi
-
alk. 289 €
Upo UE5A20W, valurautaliesi
-
alk. 599 €
Electrolux LKR66440NW, hella
-
alk. 749 €
Electrolux LKI561400X, hella
-
alk. 299 €
Gram EKM 3500-91, hella
-
alk. 500 €
Gram CC56350V, hella
-
alk. 399 €
Bosch HKA010020U Serie 2, hella
-
alk. 579 €
Bosch HKR39A220U, hella
-
alk. 129 €
Sunwind Cuisine 50, pöytäkaasuliesi
-
alk. 500 €
Upo UEI5A60W, induktioliesi
-
alk. 599 €
Gorenje EI9617PW, induktioliesi
-
alk. 699 €
Helkama HKLI53KI, induktioliesi
-
alk. 999 €
AEG CIB6694APB, induktioliesi
-
alk. 679 €
AEG CCB6400BBW, sähköliesi
Whirlpool OAKZ9 7961 SP IX, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003437834226 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Syvyys | 56 cm |
Korkeus | 60 cm |
Valmistaja | Whirlpool |
Energialuokka | A+ |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 73 l |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Ajastin | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Teho | 3 650 W |
Integroitava | On |
Itsepuhdistava | On |
Itsepuhdistava (tyyppi) | Pyrolyyttinen |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 698 €
Bosch HBG672BB1S, uuni
-
alk. 1815 €
Miele H 2863 BP, uuni
-
alk. 499 €
AEG BEB230010M, uuni
-
alk. 499 €
Gorenje BPS9657BG, uuni
-
alk. 449 €
Whirlpool OMR58RR1B, uuni
-
alk. 370 €
Gorenje BOSB6737E06X, uuni
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/uunit/whirlpool-oakz9-7961-sp-ix-uuni/14000535
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.