Samyang AF 12mm F/2.0, laajakulmaobjektiivi
Samyang AF 12mm F/2.0, laajakulmaobjektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 389,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samyang AF 12mm f/2,0 / Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 389,00 € | 392,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang AF 12mm f/2,0 / Fuji XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang Af 12mm F/2.0 Sony E-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 389,98 € | 389,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang Af 12mm F/2.0 Fujifilm X MountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 440,20 € | 440,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang AF 12mm F/2.0 -laajakulmaobjektiivi, Sony ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 389,99 € | 394,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang AF 12mm F/2.0 -laajakulmaobjektiivi, Fuji XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 474,99 € | 479,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samyang AF 12mm F/2.0 -laajakulmaobjektiivi, Fuji XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 474,99 € | 474,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
389,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 402,90 €
399,00 €
389,98 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 440,20 €
440,20 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 394,89 €
389,99 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 479,89 €
474,99 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 474,99 €
474,99 €
Samyang AF 12mm F/2.0, laajakulmaobjektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Samyang |
Aukko | f/2-22 |
Linssin polttoväli | 12mm |
Mitat | |
Halkaisija | 70 mm |
Paino | 213 g |
Pituus | 59,2 mm |
Rakenne | 12 elementtiä 10 ryhmässä |
Suurennus | 0,09 |
Tarkennusetäisyys | 19 cm |
Vastavalosuoja | On |
Himmenninlevyjä | 7 |
Ominaisuudet | AF (Auto-Focus) |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samyanglens.com/en/product/product-view.php?seq=531 |
Pinnoite | UMC |
Suodinkierteet | 62 mm |
Kiinnitys | Sony E |
EAN-koodi | 8809298887490, 8809298887681 |
Hintakehitys
Korkein hinta
474,99 €
Keskihinta
422,59 €
Alin hinta
389,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.