Makita DHW080ZK 18V, painepesuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DHW080ZK 18V, painepesuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 440,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHW080ZK painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 440,46 € | 450,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Painepesuri Makita DHW080ZK; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 446,00 € | 446,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHW080ZK 2X18V akkupainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
699 € | 704 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHW080ZK Korkeapainepesuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 717 € | 719 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita Painepesuri DHW080ZK - pressure washer - canister - Ei batteryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 721 € | 721 € | Katso tuotetta ▸ |
440,46 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 446,00 €
446,00 €
699 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 719 €
717 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 721 €
721 €
Makita DHW080ZK 18V, painepesuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381884013 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
721 €
Keskihinta
605 €
Alin hinta
440,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.