Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch UniversalDrill 18V-60 (06039D7000) 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019J9101) 12V 1/4" 2x3,0Ah, akku ruuvinväännin
Bosch AdvancedImpact 18 (06039B510B) 18V 2x2,5Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
Bosch IXO 6 Vino Set (06039C7103) 3,6V, akkuruuvinväännin + viinipullonavaaja-adapteri
Bosch Akkukonesarja (0615990M3C) 18V 1x4,0Ah 1x8,0Ah, GSR 18 V-28 + GWS 18 V-10 + GBH 18 V-26
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-31 %
93,81 €
Videokamera 1080P / 24MP / 16x zoom ja käännettävä LCD-näyttö
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-29 %
99,00 €
Apple AirPods 2nd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-5 %
54,00 €
Gran Turismo 7, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Bosch UniversalDrill 18V-60 (06039D7000) 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch GSR 12V-35 Professional (06019J9101) 12V 1/4" 2x3,0Ah, akku ruuvinväännin
-
Bosch AdvancedImpact 18 (06039B510B) 18V 2x2,5Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Bosch IXO 6 Vino Set (06039C7103) 3,6V, akkuruuvinväännin + viinipullonavaaja-adapteri
-
Bosch Akkukonesarja (0615990M3C) 18V 1x4,0Ah 1x8,0Ah, GSR 18 V-28 + GWS 18 V-10 + GBH 18 V-26
-
Bosch GBH 18 V-EC Professional (0611904003) 18V SDS+ L-BOXX, poravasara (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch IXO 7 Ratchet Set (06039E0002) 3,6V 1x2,0Ah, akkuruuvinväännin
-
Bosch GSR 18V-90 FC Professional (06019K6203) 18V L-BOXX, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch Akkukonesarja (0615A50038) 18V 2x4,0Ah, GSR 18V-45 + GBH 18V-22 + laukku
-
Bosch AdvancedImpact 18 (06039B5109) 18V 2x2,5Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Bosch EasyDrill 18V-40 (06039D8006) 18V 1x1,5Ah, akkupora/-ruuvinväännin + SystemBox
-
Bosch GSB 18V-55 Professional (0615990M0E) 18V 2x3,0Ah L-BOXX, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Bosch Uneo Maxx (0603952327) 18V 2x2,5Ah SDS-Quick, akkuporavasara
-
Bosch GBH 3-28 DFR Professional (061124A004) 800W SDS+ L-BOXX, poravasara
-
Bosch Uneo Maxx (060395230K) 18V 2x1,5Ah SystemBox, akkuporavasara
-
Bosch GBM 13-2 RE Professional (06011B2001) 750W, porakone
-
Iskuporanterä Bosch SDS-plus-5 pora (S4L), 6 x 50 x 115 mm
-
Bosch GSB 16 RE, iskuporakone
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 199 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 71 €
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 249 €
Makita DTW301Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 215 €
DeWalt DCF891N-XJ XR 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 145 €
Milwaukee M18 BLID2-0X (4933464519) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DTW251Z, iskevä akkumutterinväännin (Ilman akkua ja laturia)
-
alk. 485 €
HiKOKI WR18DH (68010552) 18V 2x5,0Ah 1/2", akkumutterinväännin
-
alk. 224 €
Metabo Combo Set 2.3.4 18V 2x2,0Ah, SB 18 + KHA 18 LTX
-
alk. 199 €
Skil 3285 JA 20V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) + laukku
-
alk. 129 €
Ryobi ONE+ RDD18-2C20TAH (5133005812) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + työkalusarja
-
alk. 122 €
Skil 3085 CA 20V, iskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 66 €
Bosch GDR 180-Li (06019G5124) 18V, akkuiskuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 173 €
Bosch GGS 28 Professional (0601220100) 650W, suorahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 243 €
Bosch GGS 28 LCE Professional (0601221100) 650W, suorahiomakone
-
alk. 87 €
Bosch GWS 1400 Professional (0601824800) 1400W, kulmahiomakone
-
alk. 43 €
Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone
-
alk. 191 €
DeWalt DCG409VSN-XJ XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 98 €
Kulmahiomakone Metabo WEV 11-125 Quick
-
alk. 106 €
Metabo SXE 3125 (600443000) 310W, epäkeskohiomakone
-
alk. 169 €
Scheppach Tiger 2000S 120W, vesitahko
-
alk. 34 €
Einhell RT-OS 13 (4460560) 130W, kärkihiomakone
-
alk. 449 €
Makita NPC5000C, betonihiomakone
-
alk. 223 €
DeWalt DCM200NT-XJ XR 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia) + TSTAK -laukku
-
alk. 439 €
Makita DGA900PT2 LXT 2x18V 2x5,0Ah, akkukulmahiomakone
-
alk. 365 €
Makita DGA517RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, kulmahiomakone
-
alk. 286 €
Makita DBO480RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkutasohiomakone + Makpac
-
alk. 155 €
Black+Decker Akkukonesarja BCK23S1SA41-QW 18V 1x1,5Ah, BDCHD18 + BDCDS18
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4059952522982 |
Valmistaja | Bosch |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 199 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 71 €
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 249 €
Makita DTW301Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/bosch-gds-18v-400-professional-06019k0021-18v-iskeva-akkumutterinvaannin-ilman-akkua-ja-laturia/12101676?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.