Milwaukee M18 BLID2-0X (4933464519) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Milwaukee M18 BLID2-0X (4933464519) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Milwaukee M18 ONEDD2-502X (4933464525) 18V 2x5,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Milwaukee K 950 S (4933375710) 1700W SDS-max, 10kg-luokan yhdistelmävasara
Milwaukee M12 FDD2-202X (4933479873) 12V 2x2,0Ah, akkuiskuporakone
Pora/ruuvinväännin Milwaukee M12 FDD2-402X; 12 V; 2x4,0 Ah akku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
Samankaltaisia tuotteita
-
Milwaukee M18 BLID2-0X (4933464519) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Milwaukee M18 ONEDD2-502X (4933464525) 18V 2x5,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
-
Milwaukee K 950 S (4933375710) 1700W SDS-max, 10kg-luokan yhdistelmävasara
-
Milwaukee M12 FDD2-202X (4933479873) 12V 2x2,0Ah, akkuiskuporakone
-
Pora/ruuvinväännin Milwaukee M12 FDD2-402X; 12 V; 2x4,0 Ah akku
-
Pora/ruuvinväännin Milwaukee M12 FDD2-602X; 12 V; 2x6,0 Ah akku
-
Milwaukee M12 FDD2-0 (4933479872) 12V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Milwaukee M12 FPD2-402X (4933479869) 12V 2x4,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Iskupora / ruuvinväännin Milwaukee M12 FPD2-0; 12 V (ilman akkua ja laturia)
-
Milwaukee M12 FPD2-202X (4933479868) 12V 2x2,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Milwaukee M12 FPD2-602X (4933479870) 12V 2x6,0Ah, akkuIskupora/-ruuvinväännin
-
Milwaukee M12 FPTR-202X (4933480754) 12V 2x2,0Ah, akkuräikkäväännin
-
Milwaukee M12 FPTR-0 (4933480756) 12V, akkuräikkäväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Milwaukee M18 BSBT-0X (4933493288) 18V 1/2", momenttiruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Milwaukee M18 BSBT-202X (4933493289) 18V 2x2,0Ah 1/2", momenttiruuvinväännin
-
Milwaukee Akkukonesarja M18 ONEPP2A3-502X (4933493244) 18V 2x5,0Ah, M18 FUEL ONE-KEY + M18 FUEL ONE-KEY 1/4" HEX
-
Milwaukee M18 ONEID3-502X (4933492804) 18V 2x5,0Ah, iskevä ruuvinväännin
-
Milwaukee M18 ONEID3-0X (4933492800) 18V, iskevä ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 174 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 58 €
Bosch GO (06019H2101) 3,6V ix1,5Ah L-BOXX MINI, ruuvinväännin
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 71 €
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 249 €
Makita DTW301Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 142 €
DeWalt DCD778S2T XR 18V 2x1,5Ah, akkupora/-ruuvinväännin
-
alk. 87 €
Iskuporakone Makita HP1630K
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 83 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 216 €
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 136 €
DeWalt DCF850NT-XJ XR 18V 1/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 173 €
Bosch GGS 28 Professional (0601220100) 650W, suorahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 87 €
Bosch GWS 1400 Professional (0601824800) 1400W, kulmahiomakone
-
alk. 200 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 43 €
Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 191 €
DeWalt DCG409VSN-XJ XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 75 €
Bosch UniversalGrind 18V-75 (06033E5001) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 214 €
Betonihiomakone Makita PC5010C
Milwaukee M18 BLID2-0X (4933464519) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Milwaukee |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.milwaukeetool.eu/m18-8243;-hex-hiiliharjaton-iskeva-ruuvinvaannin/m18-blid2/ |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Paino | 1,7 kg |
Pituus | 130 mm |
Nopeus | 3 400 rpm |
Maksimi vääntö | 180 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 4 200 min-1 |
EAN-koodi | 4058546224646, 4064677031770 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 174 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 58 €
Bosch GO (06019H2101) 3,6V ix1,5Ah L-BOXX MINI, ruuvinväännin
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/milwaukee-m18-blid2-0x-4933464519-18v-iskeva-akkuruuvinvaannin-ilman-akkua-ja-laturia/8131012
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.