Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 77,04 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Universal Impact 18V-60 iskuporakone 06039D7100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 77,04 € | 86,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 83,41 € | 90,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Universal Impact 18V-60 IskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 97,00 € | 97,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalImpact 18V-60 Solo -akkuiskuporakone, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Iskuruuvinväännin Bosch UniversalImpact18V-60; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 108,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,94 €
77,04 €
83,41 €
97,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,00 €
108,00 €
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-diy.com/fi/fi/p/universalimpact-18v-60-06039d7100-v53508 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 1,3 |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 1 900 rpm |
Maksimi vääntö | 60 Nm |
Momentin säätö | On |
Työvalo | On |
EAN-koodi | 4053423230871 |
Hintakehitys
Korkein hinta
108,00 €
Keskihinta
93,09 €
Alin hinta
77,04 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.