Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin
Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 200,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP486Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 200,25 € | 210,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP486Z Akkukäyttöinen yhdistelmäporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 236,07 € | 236,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHP486Z 18V iskevä akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
279,00 € | 283,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DHP486Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 284,00 € | 284,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DHP486Z Iskuporakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 316,30 € | 318,29 € | Katso tuotetta ▸ |
200,25 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 236,07 €
236,07 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 283,90 €
279,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,00 €
284,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,29 €
316,30 €
Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/dhp486z |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2,7 |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 2 100 rpm |
Maksimi vääntö | 65 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 31 500 min-1 |
EAN-koodi | 0088381739566 |
Hintakehitys
Korkein hinta
316,30 €
Keskihinta
263,12 €
Alin hinta
200,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.