DJI Mavic 3 Classic nelikopreri (RC-N1 kauko-ohjaimella)
DJI Mavic 3 Classic nelikopreri (RC-N1 kauko-ohjaimella) osastosta Kuvauskopterit ja drone-lennokit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 319 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Mavic 3 Classic (N1 RC:n kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 319 € | 1 319 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mavic 3 Classic + Remote ControllerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 319 € | 1 323 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mavic 3 Classic -drone DJI RC-N1 -ohjaimellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 1 320 € | 1 325 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Mavic 3 ClassicNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 482 € | 1 482 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DJI Mavic 3 Classic drone + RC-N1 kauko-ohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 649 € | 1 654 € | Katso tuotetta ▸ |
1 319 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 325 €
1 320 €
1 482 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 654 €
1 649 €
DJI Mavic 3 Classic nelikopreri (RC-N1 kauko-ohjaimella)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DJI |
EAN-koodi | 6941565948427 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 649 €
Keskihinta
1 418 €
Alin hinta
1 319 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.