DJI Mini 3, nelikopteri
DJI Mini 3, nelikopteri osastosta Kuvauskopterit ja drone-lennokit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 489,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Minikokoinen 3 (GL)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 489,00 € | 489,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3 + Remote ControllerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 489,00 € | 493 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3 kuvauskopteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
489,00 € | 494 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Mini 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 489,18 € | 489,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DJI Mini 3 -nelikopteri DJI RC-N1 -ohjaimellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 489,99 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI - MINI 3 (RC-N1) RemoteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 517 € | 517 € | Katso tuotetta ▸ |
489,00 €
489,18 €
489,99 €
517 €
DJI Mini 3, nelikopteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DJI |
EAN-koodi | 6941565949417 |
Hintakehitys
Korkein hinta
517 €
Keskihinta
494 €
Alin hinta
489,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.