DJI Mavic 3 Classic, nelikopteri (DJI RC kauko-ohjaimella)
DJI Mavic 3 Classic, nelikopteri (DJI RC kauko-ohjaimella) osastosta Kuvauskopterit ja drone-lennokit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 1 367 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Mavic 3 Classic drone + RC kauko-ohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 367 € | 1 372 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mavic 3 Classic + Smart Controller (DJI RC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 449 € | 1 453 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mavic 3 Classic -drone DJI RC -ohjaimellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 1 450 € | 1 455 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Mavic 3 Classic + Dji RcNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 637 € | 1 637 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DJI Mavic 3 Classic + RCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 1 747 € | 1 747 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 372 €
1 367 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 453 €
1 449 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 455 €
1 450 €
1 637 €
1 747 €
DJI Mavic 3 Classic, nelikopteri (DJI RC kauko-ohjaimella)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DJI |
Kopteri | |
Maksimi lentoaika | 46 min |
Maksimi lentonopeus | 21 m/s |
Paino akun kanssa | 900 g |
EAN-koodi | 6941565947673 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 747 €
Keskihinta
1 530 €
Alin hinta
1 367 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.