DJI Mini 3, nelikopteri (vain drone)
DJI Mini 3, nelikopteri (vain drone) osastosta Kuvauskopterit ja drone-lennokit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DJI Mini 3 (vain drone)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DJI Mini 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 399,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dji Mini 3 Without RemoteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 399,28 € | 399,28 € | Katso tuotetta ▸ |
399,00 €
399,28 €
DJI Mini 3, nelikopteri (vain drone)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DJI |
EAN-koodi | 6941565949394 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,28 €
Keskihinta
399,09 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.