Bosch GSR 12V-35 FC Professional (06019H3003) 12V L-BOXX, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GSR 12V-35 FC Professional (06019H3003) 12V L-BOXX, akkuporakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 217,54 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSR 12V-35 FC L-Boxx Full porakone 06019H3003Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 217,54 € | 227,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch SKRUEKONE GSR12V-35FC SOLO 4XPOR LBOXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 226,97 € | 226,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Bosch GSR 12V-35 FC; 12 V (ilman akkua ja laturia) + LisävarusteetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 261,00 € | 261,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSR 12V-35 FC Porakone-ruuvinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 313,40 € | 315,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 227,44 €
217,54 €
226,97 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 261,00 €
261,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 315,39 €
313,40 €
Bosch GSR 12V-35 FC Professional (06019H3003) 12V L-BOXX, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/nl/nl/products/gsr-12v-35-fc-06019H3003 |
Akun jännite | 12 V |
Mitat | |
Paino | 0,59 kg |
Pituus | 115 mm |
Korkeus | 181 mm |
Poraistukan koko | 10 mm |
Nopeus | 1 750 rpm |
Maksimi vääntö | 35 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 3165140936941 |
Hintakehitys
Korkein hinta
313,40 €
Keskihinta
254,73 €
Alin hinta
217,54 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.